SIMONA (32): Přítel mě nakazil pohlavní nemocí, muže nechci ani vidět

| Autor: HV | Rubrika: Láska a vztahy

Simoně se v jedné minutě zhroutil svět. Nejen, že se nakazila nepříjemnou pohlavní nemocí, ale ještě zjistila, že jí milovaný partner byl nevěrný. Dodnes se z toho nevzpamatovala.

SIMONA (32): Přítel mě nakazil pohlavní nemocí, muže nechci ani vidět

Pohlavní nemoc byla pro mě vždycky něco, čeho jsem se bála jako čert kříže. Nikdy jsem se s nikým nespustila na jednu noc, sexuální partnery jsem měla všeho všudy dva a vždycky jsem se důsledně chránila. Pak jsem potkala Aleše, se kterým jsem po nějaké době začala žít ve společné domácnosti. Moje pozornost pochopitelně polevila a já se přestala soustředit na ochranu. Před tím jsme ale oba byli u lékaře, který nám udělal kompletní vyšetření a ujistil nás, že jsme oba naprosto v pořádku. Byla jsem klidná a ničeho se nebála, věřila jsem, že jsem jeho jediná a že se nemůže nic stát. To jsem se ale škaredě spletla.

Problém přišel plíživě. Nic mi nebylo, neměla jsem žádné problémy, fungovali jsme spolu úplně normálně. Jednoho dne ale Aleš přišel, byl bílý jako stěna a řekl mi, že mi musí říct něco hodně nepříjemného. Strašně jsem se lekla, že se se mnou chce rozejít. Měla jsem ho moc ráda a život bez něj jsem si nedokázala představit. Posadil si mě ke stolu a spustil. Prý si na penisu našel nějaký podivný vřídek, který ho sice nebolel, ale přesto ho vyděsil. Zašel si k obvodnímu lékaři, který ho okamžitě, ještě tentýž den, poslal na venerologii. Tam ho vyšetřili a sdělili mu zdrcující diagnózu – má syfilis. V dnešní době je to poměrně snadno vyléčitelné silnými antibiotiky, přesto je to fakt docela velký průšvih.

První, co mně napadlo, bylo, kde tu nemoc vzal. Hned vzápětí jsem málem omdlela hrůzou, že jsem se od něj nakazila také. Bylo jasné, že musím jít okamžitě na vyšetření taky a zjistit, jak jsem na tom já. To, kde se nakazil, jsem v tu chvíli vytěsnila. Málem jsem se hanbou propadla, když jsem seděla v čekárně venerologie a čekala, až mne přijmou. Hlavou se mi honilo tolik černých myšlenek, že jsem přes slzy neviděla. Na výsledky jsem čekala den. V mezičase jsem chtěla dořešit, kde se to svinstvo u nás doma vzalo. Aleš mi na to jen řekl:“Jednou jsem šlápl vedle.“

A tak jsem do toho šlápla taky. Vyhodila jsem ho rovnou. Druhý den jsem se dozvěděla, že nakažená jsem. Dostala jsem léky a ocitla se v databázi venericky nemocných osob. Nikdy před tím, ani nikdy potom mi nebylo tak mizerně. Styděla jsem se strašně. Lékaři se ke mně chovali s velkým pochopením, ale musím chodit na pravidelné kontroly. A chlapa teď nechci dlouho vidět.

Další články z rubriky

RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex

RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex

Dnes | 2 | Vztahy tchyně i snachy málokdy fungují dokonale. Své o tom ví i Radka, které se její tchyně…

Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně?

Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně?

Včera | Pro to, co se v sexu má a nemá dělat, nejsou jasná pravidla a záleží na každém z nás, co a jak má…

Opravdoví muži promluvili: Proč se vám najednou přestaneme ozývat?

Opravdoví muži promluvili: Proč se vám najednou přestaneme ozývat?

17. 4. | 12 | Určitě jste už takovou situaci zažila. Potkáte sympatického muže, máte pocit, že jste si padli do…

HELENA (39): Nechtěla jsem si přiznat, že manžel je tyran

HELENA (39): Nechtěla jsem si přiznat, že manžel je tyran

16. 4. | 22 | Když jsem manžela poznala, připadal mi úžasný. Milý, pozorný, samé komplimenty. Kdybych tak věděla,…